Govorilne ure


govorilna-ura

V OŠ Gorica bodo skupne govorilne ure vsak prvi delovni torek v mesecu, v POŠ Vinska Gora pa vsak drugi delovni torek v mesecu od 17. do 18.30.

V tednu, ko bodo skupne govorilne ure, ni individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času.

 

Urnik skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2019/2020

Gorica Vinska Gora
1. 10. 2019,    5. 11. 2019,   3. 12. 2019

8. 10. 2019,  12. 11. 2019,   10. 12. 2019

7. 1. 2020,      4. 2. 2020,    3. 3. 2020 14. 1. 2020,   11. 2. 2020,   10. 3. 2020
7. 4. 2020,      5. 5. 2020 14. 4. 2020,   12. 5. 2020

od 17. do 18. 30 ure.

Individualne govorilne ure strokovnih delavcev – OŠ Gorica

 

Urnik individualnih govorilnih ur – učitelji prve in druge triade

Nevenka Brešar

5. b

četrtek, 10.15 – 11.00

 Maja Mavec

2. c

četrtek, 10.15 – 11.00

Ema Hozjan

2. b

petek, 10.15 – 11.00

Zdenka Kodrič

4. b

torek, 10.15 – 11.00

Saša Korenič

1. a

sreda, 11.55 – 12.40

Lucija Potočnik

3. b

sreda, 11.05 – 11.50

Renata Stopar

5. a

sreda, 10.15 – 11.00

Tjaša Hostnikar

2. a

ponedeljek, 10.15 – 11.00

Jana Tkavc

1. b

ponedeljek, 11.55 – 12.40

Barbara Trebižan

4. a

četrtek, 11.05 – 11.50

Mihaela Verdnik

3. a

sreda, 10.15 – 11.00

Urška Zaleznik

1. c

ponedeljek, 11.55 – 12.40

Anja Mihelak

OPB, JV

ponedeljek, 11.05 – 11.50

Mojca Zagožen

JV, druga strokovna delavka 1. r

ponedeljek, 11.55 – 12.40

Mojca Petkovšek

druga strokovna delavka 1. r,

2. bc, 3. b

sreda, 11.55 – 12.40

Maruša Globačnik

OPB, JV

ponedeljek, 11.05 – 11.50

 

Urnik individualnih govorilnih ur – učitelji druge in tretje triade   

Danica Arzenšek

8. c /LUM

četrtek, 10.15 – 11.00

kabinet 66

Lotty Cojhter

6. b / KEM, NAR

sreda, 11.05 – 11.50

kabinet 53

Jernej Herman

TIT, NAR

torek, 11.05 – 11.50

kabinet TIT

Alen Kopić

MAT, RAČ

četrtek, 10.15 – 11.00

kabinet 52

Brigita Koželj

8. a / MAT

četrtek, 11.55 – 12.40

kabinet 52

Zvonko Kramaršek

FIZ

petek, 10.15 – 11.00

kabinet 53

Tjaša Lešnik

7. a / GUM

petek, 8.15 – 9.00

kabinet 66

Brigita Mavec

ŠPO, PED

torek, 10.15 – 11.00

kabinet ŠPO

Petra Matko

7. b / TJA, SLJ

ponedeljek, 11.05 – 11.50

kabinet 62

Branka Mestnik

GEO

četrtek, 11.05 – 11.50

kabinet 52

Vesna Penec

8. b / SLJ

sreda, 9.05 – 9.50

kabinet 66

Cveto Petek

6. a / ŠPO

torek, 11.05 – 11.50

kabinet ŠPO

Tadeja Pungartnik

7. c / MAT

četrtek, 9.05 – 9.50

kabinet 52

Tanja Grčar

SLJ

torek, 7.25 – 8.15

kabinet 66

Zvonko Smonkar

ŠPO

sreda, 11.05 – 11.50

kabinet ŠPO

Viktorija Strozak

BIO, GOS

torek, 10.15 – 11.00

kabinet 53

Andreja Šifer

9. a / GEO, ZGO

ponedeljek, 12.45 – 13.30

kabinet 52

Branka Tratnik Meh

TJN, DDKE

sreda, 11.55 – 12.40

kabinet 53

Alenka Videmšek

9. b / TJA

ponedeljek, 10.15 – 11. 00

kabinet 62

Vesna Videmšek

TJA

sreda, 11.05 – 11.50

kabinet 62

Sonja Ramšak

OPB, pomočnica ravnatelja

torek, 10.15 – 11.00

pisarna

Marjana Verdnik

svetovalna delavka

torek, 10.15 – 11.00

pisarna

Eka Vučina

knjižničarka

torek, 10.15 – 11.00

knjižnica