Govorilne ure


govorilna-ura

Skupne govorilne ure bodo na Gorici vsak prvi delovni torek, na POŠ Vinska Gora pa vsak drugi delovni torek v mesecu od 17.00 do 18. 30.

Urnik skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2021/2022

Urnik individualnih govorilnih ur – učitelji prve in druge triade

ODDELEK UČITELJ GOVORILNA URA PROSTOR
1. A Saša Korenič četrtek, 7.30-8.15 učilnica 1. a
1. B Jana Tkavc četrtek, 7.30-8.15 učilnica 1. b
1. C Urška Zaleznik torek, 7.30-8.15 učilnica 1. c
2. A Štefka Štukovnik sreda, 8.20-9.05 zbornica
2. B Kaja Fekete sreda, 10.20-11.05 zbornica
2. C Nataša Turk Riga torek, 10.20-11.05 zbornica
3. A Mihaela Verdnik četrtek, 11.10-11.55 učilnica 3. a
3. B Vanesa Čretnik sreda, 9.10-9.55 zbornica
3. C Tjaša Hostnikar sreda, 8.20-9.05 zbornica
4. A Petra Petek četrtek, 11.10-11.55 zbornica
4. B Lucija Potočnik sreda, 8.20-9.05 zbornica
4. C Helena Lekše sreda, 10.20-11.05 zbornica
5. A Renata Stopar petek, 9.10-9.55 zbornica
5. B Nevenka Brešar torek, 10.20-11.05 zbornica
5. C Alja Bevc torek, 12.00-12.45 zbornica
  Mojca Zagožen sreda, 9.10-9.55 zbornica
  Tina Brezovnik sreda, 7.30-8.15 zbornica
  Marija Mojca Albreht torek, 11.10-11.55 zbornica
  Mojca Plankl sreda, 8.20-9.05 zbornica
  Špela Zajec petek, 8.20-9.05 kabinet 66

Urnik individualnih govorilnih ur – učitelji druge in tretje triade

ODDELEK UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA PROSTOR
6. A Sandra Omladič SLJ sreda, 9.10-9.55 učilnica GOS
6. B Vesna Penec SLJ sreda, 7.30-8.15 učilnica 44
6. C Tim Golavšek MAT, TIT petek, 12.00-12.45 učilnica 53
7. A Alenka Videmšek TJA ponedeljek, 12.50-13.35 kabinet 66
7. B Brigita Koželj MAT petek, 7.30-8.15 kabinet 52
7. C Lea Stiplovšek TJA sreda, 7.30-8.15 učilnica 61
8. A Andreja VIntar SLJ, TJA sreda, 7.30-8.15 kabinet 66
8. B Irma Mavrič Gavez BIO, GOS petek, 8.20-9.05 kabinet 53
9. A Tjaša Lešnik GUM petek, 8.20-9.05 kabinet 62
9. B Andreja Šifer ZGO sreda, 7.30-8.15 učilnica 51
9. C Lotty Hrustel BIO, KEM torek, 12.50-13.35 učilnica 56
  Peter Brglez FIZ, TIT petek, 8.20-9.05 kabinet 53
  Danica Arzenšek LUM torek, 10.20-11.05 kabinet 62
  Zvonko Smonkar ŠPO četrtek, 11.10-11.55 kabinet ŠPO
  Cveto Petek ŠPO ponedeljek, 9.10-9.55 kabinet ŠPO
  Tadeja Pungartnik MAT, RAČ ponedeljek, 8.20-9.05 kabinet 52
  Jasmina Alić (Petra Matko) SLJ, TJA sreda, 9.10-9.55 kabinet 66
  Brigita Mavec ŠPO, ISP petek, 10.20-11.05 kabinet ŠPO
  Anja Motaln TJN, GEO, DDKE petek, 8.20-9.05 kabinet 62
  Branka Mestnik GEO sreda, 8.20-9.05 kabinet 52
  Viktorija Strozak GOS, NAR sreda, 7.30-8.15 kabinet 53
  Alen Kopić MAT, RAČ sreda, 10.20-11.05 kabinet 52
  Sonja Ramšak pomočnica ravnateljice po dogovoru pisarna
  Branka Tratnik Meh knjižničarka po dogovoru knjižnica
  Irena Sobočan svetovalna delavka po dogovoru pisarna
  Nina Štaher svetovalna delavka po dogovoru pisarna