V torek, 15. 12. 2021 popoldne, smo na POŠ Vinska Gora izvedli tradicionalni otroški novoletni bazar.

Ves mesec so učenci naše šole v času tehniških dni, med poukom likovne umetnosti., pri podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu izdelovali različne izdelke, s katerimi smo okrasili našo šolo, kasneje pa te izdelke po simbolični ceni prodali na novoletnem bazarju.

Učenci so skupaj s starši v šolo prihajali po razredih in izbirali ponujene izdelke. Izbirali so med okrasnimi božički, snežaki, svečniki, smrekami, voščilnicami, pravljičnimi hiškami, stenskimi okraski, zvončki, nakupovalnimi vrečkami, večnamenskimi deskami in okraski za na smreko. Manjkalo ni niti slastnih prazničnih dobrot kot so mešani keksi, čokoladne bombice, medenjaki, domačimi rezanci, vegeta… Naša kuharica je za bazar pripravila šolske namaze, ki jih otroci večkrat jejo v šoli.

Učitelji in ostali strokovni delavci OŠ Gorica se vsem obiskovalcem zahvaljujemo za vsak evro, ki ste ga prispevali v šolski sklad. Samo na POŠ Vinska gora smo zbrali kar 1155€, kar je za našo šolo zelo lep znesek.

Ajda Prušek

Dostopnost