Govorilne ure


govorilna-ura

Skupne govorilne ure bodo na Gorici vsak prvi delovni torek, na POŠ Vinska Gora pa vsak drugi delovni torek v mesecu od 17.00 do 18.30. V tednu, ko so skupne govorine ure, individualnih govorilnih ur ni.

Urnik individualnih govorilnih ur v šolskem letu 2022/2023

Učitelji prve in druge triade

ODDELEK UČITELJ GOVORILNA URA PROSTOR
1. A Ema Hozjan sreda, 7.30-8.15 kabinet RS
1. B Kaja Fekete torek, 7.30-8.15 kabinet RS
2. A Saša Korenič Jamnikar sreda, 10.20 – 11.05  kabinet RS
2. B Jana Tkavc torek, 9.10 – 9.55 učilnica 2.b
2. C Urška Zaleznik sreda, 9.10 – 9.55 kabinet RS
3. A Mihaela Verdnik sreda, 9.30 – 10.15  3. a razred
3. B Mojca Plankl petek, 10.20 – 11.05 kabinet RS
3. C Tjaša Hostnikar četrtek, 10.20 – 11.05 kabinet RS
4. A Petra Petek petek, 10.20 – 11.05 kabinet RS
4. B Lucija Potočnik ponedeljek, 11.10 -11.55 kabinet RS
4. C Helena Lekše četrtek, 9.10 – 9.55 kabinet RS
5. A Arnela Jahić ponedeljek, 9.10–9.55  kabinet DSP, učilnica 18
5. B Nevenka Brešar  torek, 9.10 – 9.55  kabinet RS
5. C Renata Stopar torek, 9.10 – 9.55 kabinet DSP, učilnica 18
  Mojca Zagožen petek, 11.10 – 11.55 kabinet RS
  Tina Brezovnik sreda, 11.10-11.55 kabinet RS
  Marija Mojca Albreht torek,11.15-11.55 kabinet RS
  Nataša Turk Riga četrtek, 10.20 – 11.05 učilnica 1.a
  Špela Zajec Gorica - ponedeljek, 8.20-9.05; Vinska Gora – četrtek, 11.10-11.55   kabinet RS, zbornica v Vinski Gori 
  Eva Mutec sreda, 11.15 – 11.55 kabinet RS 
  Tamara Buč torek, 10. 20 do 11.05  kabinet RS 

Učitelji druge in tretje triade

ODDELEK UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA PROSTOR
6. A Saša Šižgorič LUM torek, 8.20 – 9.05  kabinet 62
6. B Lea Stiplovšek TJA petek, 7.30 – 8.15 kabinet 66
6. C Alenka Videmšek TJA ponedeljek, 12.50 – 13.35 kabinet 66
7. A Tjaša Lešnik GUM petek, 11.10 – 11.55 kabinet 62 
7. B Vesna Penec SLJ četrtek, 7.30 – 8.15 kabinet 66
7. C Tim Golavšek MAT, TIT četrtek, 7.30 – 8.15 kabinet 53
8. A Anja Motaln GEO, DKE, TJN ponedeljek, 10.20 – 11.05 kabinet 62
8. B Cveto Petek ŠPO torek, 9.10- 9.55  kabinet ŠPO
8. C Peter Brglez FIZ, TIT petek, 11.10 – 11.55 kabinet 53
9. A Andreja VIntar SLJ, TJA četrtek, 7.30 – 8.15 kabinet 66
9. B Petra Matko SLJ, TJA četrtek, 7.30 – 8.15 kabinet 66
  Brigita Koželj MAT ponedeljek, 8.20 – 9.05 kabinet 53
  Andreja Šifer ZGO sreda, 12.50 – 13.35 kabinet 52 
  Lotty Hrustel BIO, KEM sreda, 11.10 – 11.55 kabinet 53
  Zvonko Smonkar ŠPO petek, 8.20 – 9.05 kabinet ŠPO
  Tadeja Pungartnik MAT, RAČ ponedeljek, 9.10 – 9.55 kabinet 52
  Brigita Mavec ŠPO, ISP petek, 9.10 – 9.55 kabinet ŠPO
  Branka Mestnik GEO četrtek, 10.20 – 11.05 kabinet 52
  Viktorija Strozak GOS, NAR sreda, 11.10 – 11.55 kabinet 53
  Alen Kopić MAT, RAČ torek, 8.20 – 9.05  kabinet 52
  Valentina Jazbec Zečiri SLJ torek, 12.50 – 13.35
kabinet 66
  Sonja Ramšak pomočnica ravnateljice po dogovoru pisarna
  Branka Tratnik Meh knjižničarka po dogovoru knjižnica
  Irena Sobočan svetovalna delavka po dogovoru pisarna
  Nina Štaher svetovalna delavka po dogovoru pisarna