Tetka Jesen je potrkala na naša okna in nas pregnala v naravo.

Najprej smo osvojili Triglav. No, ne čisto pravi, tisti, ki ga lahko vidimo skozi okno naše šole. Odpravili smo se na Koželj. Za  nas je bil » mala malica«. Vrh Kožlja nam je ponudil čudovit razgled na naše mesto. Poiskali smo našo šolo, naše hiše in bloke.  Poslušali smo ptičje petje, nabirali žir in iskali veveričke.

Tetka Jesen nam je ponudila še eno poslastico. Kostanj. Odpravili smo se na Lukovo vilo. Pot do tja je bila prava pustolovščina skozi gozd. Tam so nas pričakali taborniki in nam spekli kostanj, ki smo ga prinesli od doma. Iz šole so nam poslali tudi malico za naše želodčke. Čisto pravi hot dog. Raziskovali smo taborniške skrite kotičke, se naučili novo pesmico in zaplesali.

Veseli smo, ker vemo, da nas čaka še ogromno  pustolovščin.

Dostopnost